Stolové LED svietidlo Osias 6979 biele
Kód: 211740
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250369792 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stolová LED lampa OSIAS. Možnosť meniť farbu svetla teplá/studená, stmievateľná. |
| Šírka: | 17,1 |
| Výška: | 39,1 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 400 lm |
| Farba svetla: | 2700K-6500K |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Stmievateľné: | áno |
| Séria: | OSIAS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
