Stolová lampa soľná Hekla 2677 oranžová
Kód: 211775
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dekoračná lampa z kamennej soli oranžovej farby, vybrúsenej do
tvaru misky s kameňmi, na drevenom podstavci.
S prípojnou šnúrou, s
vypínačom na šnúre. Vrátane svetelného zdroja (E14, 90lm, 2700K).
Soľná
lampa je nielen dekoráciou, ale pomáha aj fyzickému a psychickému zdraviu. Soľná
lampa je prírodný ionizátor, má vynikajúce účinky na dýchacie cesty pri akútnych
aj chronických respiračných ochoreniach. Podporuje imunitu, pomáha pri liečbe
kožných ochorení, je vhodná pre alergikov. Vytvára podmienky pre kvalitný
spánok.
11,5 x 20 cm, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250326771 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stolová lampa HEKLA z kamennej soli s dreveným podstavcom. 15W E14, vrátane svet.zdroja. S prípojnou šnúrou. |
| Šírka: | 11,5 |
| Výška: | 20 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 15W |
| Svietivosť: | 90 lm |
| Farba svetla: | 2700K |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | drevo + kamenná soľ |
| Farba: | oranžová |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Žiarovky v balení: | áno |
| Séria: | OZONE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
