Stolová lampa soľná Rock 4130 červeno-oranžová
Kód: 180786
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dekoračná lampa z kamennej soli červeno-oranžovej farby, v prirodzenom tvare, na drevenom podstavci.
S prípojnou šnúrou, s vypínačom na šnúre. Vrátane svetelného zdroja (E14, 90lm, 2700K).
IP20.
Soľná lampa je nielen dekoráciou, ale pomáha aj fyzickému a psychickému zdraviu. Soľná lampa je prírodný ionizátor, má vynikajúce účinky na dýchacie cesty pri akútnych aj chronických respiračných ochoreniach. Podporuje imunitu, pomáha pri liečbe kožných ochorení, je vhodná pre alergikov. Vytvára podmienky pre kvalitný spánok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 5998250341309 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 15 |
| Výška: | 20 |
| Hmotnosť: | 8 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 15W |
| Svietivosť: | 60lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplé svetlo |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | soľ + drevo |
| Farba: | oranžová |
| Séria: | ROCK |
| Žiarovky v balení: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
