Stolová lampa soľná Ozone 4093 oranžová
Kód: 195460
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dekoračná lampa z kamennej soli oranžovej farby, vybrúsenej do tvaru gule, na drevenom podstavci.
S prípojnou šnúrou, s vypínačom na šnúre. Vrátane svetelného zdroja (E14, 90lm, 2700K).
IP20.
Soľná lampa je nielen dekoráciou, ale pomáha aj fyzickému a psychickému zdraviu. Soľná lampa je prírodný ionizátor, má vynikajúce účinky na dýchacie cesty pri akútnych aj chronických respiračných ochoreniach. Podporuje imunitu, pomáha pri liečbe kožných ochorení, je vhodná pre alergikov. Vytvára podmienky pre kvalitný spánok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 8699260032795 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 12,7 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 15W |
| Svietivosť: | 90lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplé svetlo |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | soľ + drevo |
| Farba: | oranžová |
| Žiarovky v balení: | áno |
| Séria: | OZONE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
