Stojacia lampa Ophus 3240 matná čierna
Kód: 217631
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné stojacie svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5998250332406 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stojacie svietidlo OPHUS, stmievateľné. S dvoma zdrojmi svetla, spodné je polohovacie. Vypínače na svietidle. |
| Šírka: | 25,5 |
| Výška: | 180 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18,5 + 4,5 W |
| Svietivosť: | 1750 + 360 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | OPHUS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
