Nástenné LED svietidlo LG37-0109 biela
Kód: 167138
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 8605036698621 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 9,8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2x 3W |
| Svietivosť: | 390 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Moderné LED svietidlo na stenu, jednoduchosť a funkčnosť. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Hĺbka: | 9 |
| Séria: | CARLA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
