Nástenné LED svietidlo Ambrosio 5694 tmavohnedá
Kód: 200919
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástenné LED svietidlo tmavohnedej farby, vďaka zaujímavému abstraktnému tvaru vhodne dopĺňa moderne zariadený interiér.
Watáž: LED 11W, 700lm, 3000K.
Šírka 24 cm, výška 27 cm.
Materiál: kov / acrylové krytky.
Farba: tmavohnedá / biela.
220-240V/50-60Hz.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 5998250356945 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 24 |
| Výška: | 27 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo tmavohnedej farby, vďaka zaujímavému abstraktnému tvaru vhodne dopĺňa moderne zariadený interiér. |
| Watáž: | 11W |
| Svietivosť: | 700 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | hnedá |
| Séria: | AMBROSIO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
