Luster LED Ambrosio 5693 tmavohnedá
Kód: 200920
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesný LED luster tmavohnedej farby, vďaka zaujímavému abstraktnému tvaru vhodne dopĺňa moderne zariadený interiér.
Watáž: LED 50W, 3400lm, 3000K.
Šírka 50 cm, výška 150 cm.
Materiál: kov / acrylové krytky.
Farba: tmavohnedá / biela.
220-240V/50-60Hz.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | 5998250356938 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 50 |
| Výška: | 150 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Obchodný text: | Závesný LED luster tmavohnedej farby, vďaka zaujímavému abstraktnému tvaru vhodne dopĺňa moderne zariadený interiér. |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 3400 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | hnedá |
| Séria: | AMBROSIO |
| Hmotnosť: | 4,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
