Luster LED Stregobor 2937 čierna
Kód: 218900
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250329321 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 49,5 |
| Výška: | 8,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 48W |
| Svietivosť: | 2950 lm |
| Farba svetla: | 3000K / 4000K / 6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | čierna + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | pamäť, nočné svetlo |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | STREGOBOR |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo STREGOBOR, kovová konštrukcia čiernej, bielej a chrómovej farby, biele akrylové krytky. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
