Luster LED Sotiris 71006 čierny
Kód: 222547
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 5996595710064 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo, s diaľkovým ovládačom. |
| Šírka: | 54 |
| Výška: | 12 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 47W |
| Svietivosť: | 4000 lm |
| Farba svetla: | 3000K, 4000K, 6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú bielu |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | čierna + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 15 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nočné svetlo, časovač, pamäť |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | SOTIRIS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
