Luster LED Fandral 6997 matný chróm
Kód: 217702
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 5998250369976 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Prisadené stropné LED svietidlo FANDRAL, kovová konštrukcia farby matný chróm, biele plastové krytky. |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 8 |
| Dĺžka: | 31 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 42W |
| Svietivosť: | 3800 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | FANDRAL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
