Luster LED Selena 2183 chróm
Kód: 211068
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5998250321837 |
| Značka: | Rabalux |
| Obchodný text: | LED prisadený luster SELENA. Stmieva sa prepínaním vypínača. |
| Šírka: | 37 |
| Výška: | 8 |
| Hmotnosť: | 4 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 3200lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | SELENA |
| Stmievateľné: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
