Luster LED Selena 2184 chróm
Kód: 211069
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 5998250321844 |
| Značka: | Rabalux |
| Obchodný text: | Moderný prisadený LED luster SELENA. |
| Šírka: | 46 |
| Výška: | 10 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2400 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | SELENA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
