Luster LED Meredith 2481 chróm
Kód: 200755
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prisadený LED luster Meredith. Moderný LED luster má jednoduchý, ale nápaditý dizajn.
Watáž: LED 19,2W, 1550lm, 4000K.
Šírka 84 cm, výška 13 cm.
Materiál: kov / acrylové krytky.
Farba: chróm / biela.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5998250324814 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 84 |
| Výška: | 13 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Watáž: | 19,2W |
| Svietivosť: | 1550 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm |
| Séria: | MEREDITH |
| Hmotnosť: | 4,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
