Luster LED Alexis 2504 chróm
Kód: 200757
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prisadený LED luster Alexis. Moderný LED luster má jednoduchý, ale nápaditý dizajn.
Watáž: LED 21W, 1500lm, 4000K.
Šírka 58,5 cm.
Materiál: kov / acrylové krytky.
Farba: chróm / biela.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250325040 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 58,5 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Watáž: | 21W |
| Svietivosť: | 1500 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm |
| Séria: | ALEXIS |
| Hmotnosť: | 3,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
