Luster LED Innovo HL0190490080 biely
Kód: 216482
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 8680985596952 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED luster INNOVO, môže sa namontovať ako závesný alebo ako prisadený. Dĺžka 118,5cm, šírka 10cm. |
| Dĺžka: | 118,5 |
| Šírka: | 10 |
| Výška: | 7,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 80W |
| Svietivosť: | 6500 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 170-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 70 000 hodín |
| Séria: | INNOVO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
