Luster LED HL0190330040 biely
Kód: 199519
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 8680985571614 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 118,5 |
| Výška: | 7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 3200 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 170-265V |
| Obchodný text: | Závesné LED svietidlo INNOVO. Možnosť namontovať aj ako prisadené. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 70 000 hodín |
| Séria: | INNOVO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
