Luster LED HL0190130035 35W čierna
Kód: 199154
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderný závesný LED luster.
Watáž: 35W, 2000lm, 4200K,
Rozmery: šírka 85 cm, výška 120cm.
Materiál: kov / plastové krytky.
Farba: čierna / biela.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | 8680985547084 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Nazov: Matrix 35; Wataž:Led 35W; Teplota Chromatičnosti:4000K; Lumeny:2000lm; 220V-240V; IP20; Farba: Kov/Plast; čierna |
| Šírka: | 85 |
| Výška: | 120 |
| Hmotnosť: | 4,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 35W |
| Svietivosť: | 2000 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
