Luster LED HL0190220030 30W chróm/krištáliky
Kód: 186668
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 8680985553023 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Krásny LED luster na zavesenie okrúhleho tvaru. Luster je z kovu s veľkými sklenenými krištálikmi. Jednoduchý a elegantný. |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 80 |
| Watáž: | 30 W |
| Svietivosť: | 2100 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 180-260V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + číra |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ETERNITY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
