Luster LED Crater HL0190370020 chróm
Kód: 192980
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8680985576374 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 50,5 |
| Výška: | 42 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 900lm |
| Farba svetla: | 4000K- neutrálna biela |
| Napätie: | 180-240V |
| Obchodný text: | Prisadené SMD LED svietidlo CRATER. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akrylové krytky |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | CRATER |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
