Žiarovka LED Vision GU10 8W 6400K stmievateľná
Kód: 216404
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka VISION, stmievateľná. |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 5,4 |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 640 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
