Žiarovka LED HL0010220006 6W 6400K GU10 stmievateľná
Kód: 196622
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| EAN: | 8680985536392 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka VISION, stmievateľná. |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 5,4 |
| Závit: | GU10 |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 390 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Stmievateľné: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
