Žiarovka LED MICRO HL456L 3W 6400K G4
Kód: 190205
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 3W, 150lm, 6400K.
Závit: G4.
Rozmery: 1,2 x 3,8 cm.
220-240V/50-60Hz, priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 8680985502625 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 3W; Závit G4; 150lm; 6400K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť 25000h; SMD LED |
| Šírka: | 1,2 |
| Výška: | 3,8 |
| Hmotnosť: | 0,001 |
| Závit: | G4 |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 150 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
