Žiarovka LED HL0010070003 3W 2700K G4 stmievateľná
Kód: 190194
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 3W, 210lm - stmievateľná.
Farba svetla: 2700K - teplé svetlo.
Závit: G4.
Rozmery: 1,4 x 4,6 cm.
220-240V/50-60Hz, priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| EAN: | 8680985502519 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | POWER LED žiarovka |
| Šírka: | 1,4 |
| Výška: | 4,6 |
| Závit: | G4 |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 210 lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 h |
| Stmievateľné: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
