Žiarovka LED HL0010180008 360° 8W 4200K E27
Kód: 194089
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka biela. Svieti na 360°.
Watáž: SMD LED 8W, 600lm.
Farba svetla: 4200K - neutrálne svetlo.
Závit: E27.
Rozmery: 6 x 10 cm.
220-240V/50-60Hz, priemerná životnosť 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8680985523767 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 8W; Závit E27; 600lm; 4200K; 175-250V/50-60Hz; Priemerná životnosť 25000h; SMD LED; 360° |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 10 |
| Hmotnosť: | 0,01 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 600 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
