Žiarovka LED HL0010210010 10W 3000K E27 stmievateľná
Kód: 197583
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8680985536545 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stmievateľná SMD LED žiarovka EXPERT. |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 11,2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 920 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
