Žiarovka LED 8W E27 2700K LA13-04021
Kód: 167230
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vintage LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8605036611446 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | FILAMENT LED |
| Šírka: | 6,4 |
| Výška: | 14,6 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 720 lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Materiál: | sklo |
| Farba: | jantárová |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
