Žiarovka LED 13W E27 3000K LA13-03020
Kód: 167233
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vintage LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8605036611415 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | FILAMENT LED, číre sklo |
| Šírka: | 6,7 |
| Výška: | 10,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 13W |
| Svietivosť: | 1500 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
