Žiarovka LED 10W GU-10 3000K LA26-00750
Kód: 210253
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 8605036609832 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | GU10 |
| Šírka: | 4,9 |
| Výška: | 5,4 |
| Hmotnosť: | 0,001 |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 800 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Materiál: termoplast / hliník |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
