Žiarovka LED LA22-00363 3W 6400K GU5.3
Kód: 194494
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 3W, 240lm. Farba svetla: 6400K - studené svetlo.
Závit: GU5.3. Tvar: MR16.
Rozmery: 5 x 5,8 cm.
220-240V/50-60Hz.
Uhol svetelného lúča: 110°.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8605036694616 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Oznacenie: Led žiarovka ; Wataž: 3W/6400K; Zavit:GU 5,3; 220-240V; 30000 hod; Lumeny: 240lm |
| Šírka: | 5,8 |
| Výška: | 5 |
| Hmotnosť: | 0,04 |
| Závit: | GU5.3 |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 240 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
