Žiarivka LED LA53-00683 9W 6400K
Kód: 167123
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarivky |
|---|---|
| EAN: | 8605036609474 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 2,8 |
| Výška: | 60 |
| Závit: | T8, G13 |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 900 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Sklenená LED trubica. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
