Žiarivka LED LA53-01581 24W 4200K
Kód: 167135
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarivky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 8605036609528 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 2,8 |
| Výška: | 150 |
| Hmotnosť: | 0,8 |
| Závit: | T8, G13 |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 2400 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Sklenená LED trubica. |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
