Žiarivka LED LA52-03080 30W 3000K T8 G13
Kód: 207663
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarivka sklo/plast.
Watáž: SMD LED 30W, 3000lm, 3000K.
Rozmery: 120 x 2,8 cm.
Závit: G13, T8.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarivky |
|---|---|
| EAN: | 8605036695958 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | T8, G13 |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Oznacenie: Led Trubica; Wataž: 30W/3000K; Zavit:T8,G13; 220-240V; 30000 hod; Lumeny: 3000lm |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 3000lm |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000h |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
