Žiarivka LED LA52-00681 9W 4200K T8 G13
Kód: 194492
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarivka sklo/plast.
Watáž: SMD LED 9W, 900lm, 4200K.
Rozmery: 60 x 2,8 cm.
Závit: G13, T8.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarivky |
|---|---|
| EAN: | 8605036695682 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | T8, G13 |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Oznacenie: Led Trubica; Wataž: 9W/4200K; Zavit:T8,G13; 220-240V; 30000 hod; Lumeny: 900lm |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 900lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000h |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
