Žiarivka LED HL0020010024 24W 6400K T8 150cm
Kód: 180275
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarivky |
|---|---|
| EAN: | 8680985530284 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | T8 |
| Obchodný text: | SMD LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 2500lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 175-250V/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000h |
| Šírka: | 150 |
| Výška: | 2,6 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
