Žiarivka LED HL0020010009 9W 6400K T8 60cm
Kód: 160674
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarivky |
|---|---|
| EAN: | 8680985534473 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 2,6 |
| Závit: | T8 |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 830lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 175-250V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
