Žiarivka HL0040010028 28W 6400K T5 G5
Kód: 166074
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Žiarivka v tvare tuby.
Watáž: 28W, 6400K, 2350-2470 lm.
Rozmery: 116 x 1,5 cm.
Závit: T5 G5
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 8 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarivky |
|---|---|
| EAN: | 8680985519111 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Úsporná žiarivka TUBE-5 |
| Šírka: | 116 |
| Výška: | 1,5 |
| Závit: | T5 |
| Watáž: | 28W |
| Svietivosť: | 2350 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 8000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
