Žiarivka HL0040010013 13W 6400K T5 G5
Kód: 166072
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Žiarivka v tvare tuby.
Watáž: 13W, 6400K, 1045-1140 lm.
Rozmery: 53 x 1,5 cm.
Závit: T5 G5
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 8 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarivky |
|---|---|
| EAN: | 8680985519098 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Úsporná žiarivka TUBE-5 |
| Šírka: | 53 |
| Výška: | 1,5 |
| Závit: | T5 |
| Watáž: | 13W |
| Svietivosť: | 1045lm |
| Farba svetla: | 6400K |
| Napätie: | 220-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 8000h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
