Zdroj HL0820040036 36W IP20 12V Slim
Kód: 266412
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: LED transformator DC 12V 176-264V/50-60Hz 150W 12A IP20Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8683684239885 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; AC 176-264V/50-60Hz; 36W; 3A; IP20 |
| Šírka: | 2,4 |
| Dĺžka: | 18,3 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
