Zdroj HL0820040100 k led pásom 100W 12V 8,5A AC 176-264V/50-60Hz
Kód: 260101
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické
parametre:
LED transformator DC 12V
AC
176-264V/50-60Hz
100W
8,5A
IP20
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8683684213311 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 100W; 8,5A; IP20 |
| Šírka: | 18 |
| Výška: | 3 |
| Hmotnosť: | 0,2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
