Záhradné LED svietidlo Hort 7406 biele
Kód: 221714
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250374062 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie LED svietidlo na strop alebo stenu. |
| Šírka: | 19 |
| Výška: | 19 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1300 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | HORT |
| Ďalšie údaje: | okrúhly tvar |
| Hĺbka: | 6 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
