Vonkajšia LED stolová lampa Troll 2.0 78176 oranžová
Kód: 214233



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stolová lampa, ktorá vám dáva úplnú voľnosť! Lampa je na
používanie vo vnútri aj vonku. Je nabíjateľná, doma ju budete mať na nabíjacom
podstavci, nabitú si ju môžete vyniesť kamkoľvek do exteriéru, nebudú vám
zavadzať žiadne káble. Plne nabitá vydrží svietiť 24 hodín. Je stmievateľná. Na
terase, balkóne, na záhrade alebo na večernom pikniku vytvorí tú správnu
atmosféru. Prostredníctvom dotykového senzora na hornej strane svietidla je
možné svietidlo plynule stmievať a voliť medzi dvoma teplými bielymi farbami
svetla.
LED 2,4W, 2700K a 3000K, 230lm.
Na vonkajšie aj vnútorné
použitie - IP54.
Výška 38 cm, priemer tienidla 11 cm, rozmery podstavca
10x10 cm.
Materiál: hliník, farba: oranžová.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové Sompex |
|---|---|
| EAN: | 4029599099772 |
| Značka: | Sompex |
| Obchodný text: | Vonkajšie prenosné stolové LED svietidlo TROLL. |
| Šírka: | 11 |
| Výška: | 38 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2,4W |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | oranžová |
| Svietivosť: | 230 lm |
| Farba svetla: | 2700K a 3000K - teplá biela |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nabíjateľné |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | TROLL 2.0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
