Vonkajšia LED stolová lampa Top 2.0 72527 zelená
Kód: 224460



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
S TOP sa stará fľaša stane novým svietidlom v priebehu
niekoľkých sekúnd: či už ide o fľašu šampanského alebo piva, iba vy určujete
štýl – individuálny, inovatívny a vždy iný. Kónická silikónová zátka pasuje
takmer na všetky bežné fľaše. Vďaka silikónovej zátke, ktorá je bezpečná pre
potraviny, nezáleží na tom, či je fľaša plná alebo prázdna. Stmievateľná TOP 2.0
je nabíjateľná a poskytuje až 40 hodín svetla v interiéri aj exteriéri.
Pomocou dotykového senzora v plastovom tienidle je možné zvoliť tri
rôzne režimy svietenia:
1. Teplota farby (výber):
V tomto režime si
môžete vybrať medzi teplými bielymi LED 2700K a 3000K.
2. Farebné svetlo
(výber):
V tomto režime si vyberiete svoj farebný tón z 12 farieb svetla. Na
výber sú nasledujúce farby RGB: červená, červená-purpurová, purpurová,
modrá-purpurová, modrá, azúrová-modrá, azúrová, azúrová-zelená, zeleno-žltá,
žltá, oranžová
3. Farebné svetlo (7-minútové automatické):
V tomto
režime sa automaticky prehrá všetkých 12 farieb RGB pri 7-minútovej zmene farby.
Zmena farby je plynulá a ponúka príjemné a zároveň pestré prostredie vďaka
plynulým prechodom.
Stmievač:
V režime 1. a 2. možno jas svetla fľaše
regulovať pomocou dotykového senzora.
S pamäťovou funkciou:
Farebný
režim a jas svetla fľaše TOP 2.0 sa uložia. Takto môžete pohodlne začať s TOP
2.0 s požadovanými nastaveniami.
Priemer: 12,5 cm
Výška: 9
cm
Ochrana: IP44
Materiál: plast
Farba: zelená
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové Sompex |
|---|---|
| EAN: | 4029599110897 |
| Značka: | Sompex |
| Obchodný text: | Svietiaci LED klobúčik na fľašu. Nabíjateľný. |
| Šírka: | 12,5 |
| Výška: | 9 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 1,3W |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | zelená |
| Svietivosť: | 103 lm |
| Farba svetla: | 2700K a 3000K - teplá biela + RGB rôzne farby |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nabíjateľné |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | TOP 2.0 |
| Ďalšie údaje: | fľaša nie je v balení |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
