Vonkajšia LED stolová lampa Alva 78441 biela
Kód: 224486
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ALVA - prenosný vonkajší stolný lampáš s efektom sviečky. Prenosné LED svietidlo ALVA vyrobené z polykarbonátu a hliníka s praktickým popruhom na prenášanie môžete jednoducho vziať so sebou, postaviť alebo zavesiť všade tam, kde potrebujete svetlo. Pomocou priloženého nabíjacieho kábla možno svietidlo pohodlne dobíjať a zaručene vytvorí harmonickú atmosféru pohody na akomkoľvek mieste. Vďaka triede ochrany IP65 je možné vonkajšiu stolnú lampu použiť v ľubovoľnom vonkajšom priestore, napr. ako atmosférické osvetlenie terasy, pri kempovaní, v karavane alebo stane. Zvláštnosťou je, že LED lampa je plynule stmievateľná. Môžete si vybrať medzi klasickým osvetlením a teplým, blikajúcim svetlom sviečok. Nabíjateľná batéria vydrží až 82 hodín pri plnom nabití a je preto dokonalým spoločníkom na cesty. LED 2,4W, 2700K a 3000K, 230lm. Na vonkajšie aj vnútorné použitie - IP65. Výška 18 cm, priemer 7,5 cm. Materiál: hliník + sklo, farba: biela.Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové Sompex |
|---|---|
| Značka: | Sompex |
| Obchodný text: | Vonkajšie prenosné stolové LED svietidlo. |
| Šírka: | 7,5 |
| Výška: | 18 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 1,1 W |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník + sklo |
| Farba: | biela |
| Svietivosť: | 100 lm |
| Farba svetla: | 1800K, 2200K-4000K |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Ďalšie údaje: | efekt sviečky |
| Séria: | ALVA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
