Vianočná LED dekorácia Wien 96821 strieborná
Kód: 212369
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Villeroy Boch Vianočné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4029599101741 |
| Značka: | Villeroy Boch |
| Obchodný text: | LED vianočná dekorácia WIEN - stromček, dá sa stmievať. |
| Šírka: | 33 |
| Výška: | 90 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 22W |
| Svietivosť: | 1350 lm |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | strieborná |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Stmievateľné: | áno |
| Séria: | WIEN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
