Vianočná LED dekorácia Myra 96825 strieborná
Kód: 212366
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Villeroy Boch Vianočné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4029599101758 |
| Značka: | Villeroy Boch |
| Obchodný text: | LED vianočná dekorácia MYRA - hviezda, dá sa stmievať. |
| Šírka: | 41 |
| Výška: | 43 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 16W |
| Svietivosť: | 1000 lm |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | strieborná |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
