Svietidlo závesné Prodes GU10 LS01-49 čierne
Kód: 221211
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre kuchynské |
|---|---|
| EAN: | 8605036613242 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 160 |
| Závit: | GU10 |
| Napätie: | 12V, 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Závesné kovové svietidlo, na žiarovku 1xGU10. |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna + zlatá |
| Watáž: | 1x max 35W |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | PRODES |
| Ďalšie údaje: | dĺžka tienidla 40cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
