Svietidlo záhradné Toronto 8460 antická zlatá
Kód: 180386
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 5998250384603 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie vysoké stĺpové svietidlo TORONTO v klasickom štýle. |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 230 |
| Hmotnosť: | 15 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 3x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | zlatá antická |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | TORONTO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
