Svietidlo záhradné Toronto 8380 antická zlatá so senzorom
Kód: 193003
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250383804 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné svietidlo TORONTO v klasickom štýle. S pohybovým senzorom 8 metrov 120°, svieti iba v tme. |
| Šírka: | 20,5 |
| Výška: | 53 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Hĺbka: | 30 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | zlatá antická |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | TORONTO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
