Svietidlo záhradné Savano 7268 antracit
Kód: 221707
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| EAN: | 5998250372686 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie závesné svietidlo, na žiarovku 1x max 40W E27. |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 85 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | antracit |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | SAVANO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
